YENİ YILA YENİ HEYECANLAR....YENİ TASARIMLAR.....ŞİPTAR MOBİLYA 2021 COLLECTION.....İNEGÖL MOBİLİYUMDA.....facebook /siptarmobilya.....instagram /siptarmobilya..... Detaylar için tıklayınız...
Bizi Facebook’ta BeğeninBizi Instagram'da Takip Edin+90 (224) 711-44-21

Şiptar Mobilya  |  Hakkımızda, Biz Kimiz?

Şiptar Mobilya, İnegöl

2003 yılında mobilyanın kalbi İnegöl'de kurulan firmamız kendine özgü en son tasarımları ve ürünleri ile tüm Türkiye, Asya, Avrupa ve Afrika'da birçok ülkeye hizmet vermektedir.

Şiptar Mobilya : Hakkımızda, Biz Kimiz?

1988 yılından beri sektörün içerisinde bulunup çeşitli firmalarda görev yapmış olan Şentürk Ailesinin bireyleri tarafından 2003 yılında mobilyanın kalbi İnegöl'de kurulan firmamız şu an 4.000 m2'si kapalı toplam 5000 m2 olan modern üretim tesisleri ve 1.200 m2 lik Mobiliyum AVM de Showroom ile toplam 6.200 m2 lik çalışma alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız kendine özgü en son tasarımları ile modern panel ve ahşap mobilya üretimi ile birlikte koltuk üretiminde de iddialı olup, ürünleri ile tüm Türkiye, Asya, Avrupa ve Afrika'da birçok ülkeye hizmet vermektedir.

Şiptar Mobilya, Kalite Ve Estetiğin Buluştuğu Nokta

Dünya kalite standartları çerçevesinde üretim yaptığımız tesislerimizde, ürün yapısı, kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutuyoruz. Yüzlerce ürünü, hızlı bir şekilde Türkiye ve dünya mobilya pazarında başarılı ve çözüm odaklı bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

Sektörün yerli sermayeli kuruluşlarından olan firmamız, kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alarak sektördeki bilgi ve tecrübesi ile her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda